| Mariusflorin2341 a întrebat:

Cam in cate fps-uri ar merge gta online si cam pe ce setari ar merge ok?
Este un Laptop : componente
i5 3317u 1. 7ghz turbo 2, 6 ghz 2 core 4 threads
NVIDIA GeForce GT 740M (2GB DDR3, 128-bit)
128gb ssd voi face upgrade la 400gb ssd
8 gb ram

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Pe Low ti-ar merge, cu toate alea date pe ultra low / low, umbra, etc.

Singurele chestii bune la laptopul asta sunt SSD-u si RAMii care te mai ajuta putin, dar nu destul...
Placa video e slabuta, la fel si procesorul

Scrie si tu pe net
GTA V sys req, e un site unde-ti bagi componentele si-ti apare cum ruleaza, game debate daca nu ma insel

| Mariusflorin2341 explică (pentru Alexuţ02):

Dar de ce am vazut pe cineva pe Youtube care avea acel laptop si rula gta v pe high 30 fpa?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Mariusflorin2341):

Nu stiu ce ai vazut tu sau unde... eu iti zic ce poate acel laptop

| Retr0Hacks a răspuns:

Ia-ti alt laptop/setup :
eu am I5 8300h Geforce Gtx 1050 TI si 16 gb ram DDR 4
am un Acer Nitro 5 cu o placa de 8 GB ram In plus