| Florin_Mady_1996 a întrebat:

Canal Youtube ajutati Sa faca 1k abonati multumesc.
https://www.youtube.com/channel/UCrQNGGZ2-tYgJako2at5Uag ?view_as=subscriber

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Pentru un canal de Youtube sa fie de succes pe Youtube acesta trebuie sa :

- Aiba continut ( Prezentarile de server sunt un nimic. Nu faci abonati cu ele. Nu are nimeni interes sa se uite. Trebuie sa oferi ceva in schimbul timpului pierdut al spectatorilor ( nu e nevoie sa fie un obiect -> daca ii faci sa rada e perfect ))
- Sa postezi des. Totusi calitatea e mai importanta decat calitatea.
- Continut de un singur tip ( Vad acolo si Bendeac si Gta? Ce legatura au intre ele )
- Seo bun -> Al tau e praf.
-Calitatea abonatilor e mai importanta decat cantitatea lor.

Scuze pentru critica destul de dura, dar nu am timp sa imi slefuiesc vorbele. Te sugerez sa stergi intrebarea pana nu va fi raportata pentru reclama si SPAM. Multumesc pentru intelegere!

| Florin_Mady_1996 explică:

Ms de ajutor