| Fury a întrebat:

Cand a inceput sa mearga fooarte greu, am dat cateva suturi in calculatourl meu si s-a "blocat" pur si simplu nu mergea sa misc mouseul si i-am dat restart din butonul de Reset, si cand se deschide, apare imaginea asta http://forum.sysinternals.com/......20914.html (prima imagine negru cu scris alb) Dau pe Start Windows Normally si imi apare imaginea cu Windows si o bara care se incarca, cum apare normal cand deschid calculatorul, apoi ecranul negru si apare din nou imaginea aceea cu scris alb. Am incercat si celelalte optiuni si nici una nu merge. Oare se rezolva problema daca reinstalez sistemul de operare? Sau ce anume imi puteti sugera pentru a repara problema? Rog raspuns URGENT, sunt disperata!
Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Trebuie sa reiinstalezi Windowsu. Nu prea mai poti face nimic.
App data viitoare cand ii mai dai suturi gandeste-te ca nu simte,si nu are rost, mai rau il strici. Dar daca tot dai, loveste unitatea nu monitorul ca unitatea gandeste.hee hee

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Da. Sunt sigur.winking Dpa ce il reinstalezi daca Windowsu este o copie adica piratat, dezactiveaza Automatic updates sa nu-ti mai apara ecranul negru. Iti descarci un antivirus si ai grija sa nu descarci toate prostiile.winking

| Fury explică:

Da, suturile au fostt mai mul ca sa ma calmez euhee hee. si unitatea o lovisem

| Fury explică:

Si daca reinstalez windows-ul se rezolva?batting eyelashes