| fcsb32 a întrebat:

Cand apare red dead redemption pentru pc? sau mai apare?

19 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

RockStar Games a lansat o listă cu jocurile sale din ultimul deceniu, care au fost, sau sunt pe cale să fie lansat pe PC:

Grand Theft Auto III
The Italian Job
State of Emergency
Grand Theft Auto Vice City
Midnight Club II
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
Grand Theft Auto San Andreas
Grand Theft Auto IV
Manhunt
Bully
Manhunt 2
LA Noire
Max Payne 3

Iar mai jos aveți o listă cu jocurile Rockstar din ultimii zece ani, care au fost lansate pe consolă, dar nu și pentru PC:

Smuggler's Run: Warzones
Midnight Club 3
The Warriors
Red Dead Revolver
Rockstar Games Presents Table Tennis
Midnight Club: Los Angeles
Red Dead Redemption

De asemenea, într-o sesiune Q&A postată pe blogul său oficial, producătorul afirmă: „desigur, suntem conştienţi de faptul că fanii doresc acest joc (Red Dead Redemption) și că el a fost absent din planurile noastre de lansare pentru PC. Însă, tot ceea ce putem spune este că ori de câte ori este viabil pentru noi să lansăm un titlu pentru PC (sau orice altă platformă), îl vom lansa; din nefericire, nu este cazul să lansăm toate jocurile noastre pentru toate platformele."

Altfel spus, „nu va fi niciodata lansat pentru PC, așa că nu mai intrebați!"

| Andreeas2011 a răspuns:

Poate o sa apara cand in urma cu cateva saptamani cei de la RockStar au lansat un anunt de angajare pentru cei cu experienta cu portarea pe PC.Deci s-ar putea sa vezi RDR si GTA5 pe PC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la sfarcitu verii ar trebui sa apara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.petitionspot.com/petitions/releaserddpc, petitie ca red dead redemption sa apara pe pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trimis e-mail la rockstar games si au spus: Thank you for your e-mail and your enthusiasm for Red Dead Redemption.
As of now, there are no current plans to bring Red Dead Redemption to
the PC platform. If that should change, we will let you know.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trimis mail la Rockstar Games si au spus: Thank you for your e-mail and your enthusiasm for Red Dead Redemption.
As of now, there are no current plans to bring Red Dead Redemption to
the PC platform. If that should change, we will let you know.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu astacaut si eu ahhh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate cineva sa raspunda la intrebarea asta cand apare red dead redemption pliz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cand apare da apare sigur http://i40.tinypic.com/oadnr9.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa apara pe pc dar cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca o sa para cand o sa am eu 100 de ani vreau sa apara cat mai repede crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, eu zic ca Poenarualex are dreptate si Gta IV a aparut pe PC, 8 luni mai tarziu si nimeni nu credea ca va veni si PC sa steptam pana in martie cel mult iunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah nu o sa se faca versiunea pc pentru ca nu este foarte cautat nici pe PC si XBOX daca vreti sal jucati sorry 15 milioane un PC3 luati de pe net si bagat pe DVD CD... si jucati pe ps3 sorry D"

| anonul a răspuns:

@Poenarualex gta iv a stat 2 ani pana sa apara pe pc, si tu spui ca daca nu apare pana la jumatatea lui 2011 (care deja a trecut) nu mai apare?

| boing_5323 a răspuns:

Sar putea sa nu mai apara nu se stie sigur...

| Poenarualex a răspuns:

Daca pana la jumatatea lui 2011 nu apare pe pc, atunci nu mai apare

| Alex_Alex_1991 a răspuns:

A aparut deja!

| Coco_Ghencean_1996 a răspuns (pentru Alex_Alex_1991):

Si de unde il pot lua ala bun?

| Coco_Ghencean_1996 a răspuns:

De unde il pot descarcada Red dead Redemption PC?