| Mario727272 a întrebat:

Cand bag castile la pc (orice casti) le bag bine dar nu se aude in ele. Tocmai ce mi-am luat un pc nou si vreau sa ma ajutati repede daca e un driver cum il iau? Microfonul merge dar nu se aude, se aude in unitate, nu in casti cand le bag si nu spuneti ca nu stiu unde sa le bag ca nu sunt asa prost.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

"le bagi bine", unde mai exact? In ce jack, care din ele?

| Emanuel9598 a răspuns:

In care jack-uri ai bagat? Cele frontale (din fata) cele din spate? La frontale de obicei ai nevoie de un driver ai selectat ca dispozitivul in care sa se auda sa fie castile? Ai driverele instalate pentru casti?

| Mario727272 explică (pentru Emanuel9598):

Le bag in jack care arata sub un microfon si niste casti