| GPA a întrebat:

Când cumpar paysafe și îl folosesc pe Steam pentru achiziționarea unui joc, îmi rămâne rest?
Produsul e mai ieftin decât suma pe care o dețin pe acel paysafe. Daca rămâne, îl pot adăuga la un alt paysafe pe care-l voi cumpăra sau?

Răspuns Câştigător
| vanilla80 a răspuns:

Dacă-ți rămâne rest din paysafe-ul folosit îl poți folosi cu un alt paysafe pentru a achiziționa următorul produs ( gen ai rest un euro și pe paysafe-ul nou ai 5 euro ai 6 euro folosind paysafe-ul cu rest ), însă paysafe-urile au un termen limită și după ce expiră nu mai pot fi folosite.

1 răspuns:
| GPA explică:

Ms