| anonim_4396 a întrebat:

Cand dau sa intru in metin se incarca pana la 66.7%si si opreste nu mai incarca deloc. L-am stres si apoi l-am instalat din nou dar tot asa face.cryingviteza de net am... dar nu stiu dc nu incarca. ma ajuta cineva? ce trebuie s a fac?

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Cred ca e de la windows dar poti astepta si pana maine.

| CR7Legend a răspuns (pentru DraGfirE):

Nu e de la windows ca de doua zile nu imi migre dar acum 3 zile mergea.

| DraGfirE a răspuns (pentru CR7Legend):

Incearca sa ii schimbi locatia daca e in d sa il bagi in c sau e ce ai tu sau chiar my documents.