| IoanaIrina2000IntreabaCeva a întrebat:

Cand editez un video si vreau sa iau de exemplu un comentariu de pe Youtube si sa apara in videoul meu exact asa cum e in ala de pe Youtube, cum fac?

Răspuns Câştigător
| Cliar a răspuns:

Exista snipping tool incorporat in windows, decupezi comentariul iar mai apoi cu orice program de editare video ( recomand camtasia studio daca esti la inceput fiindca e usor de folosit ) lipesti acea poza pe videoclip timp de 2-3-4-5 secunde in functie de cat timp vrei sa apara pe ecran. Bafta happy

1 răspuns:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Snipping tool. avs video editor. etc