| banutraul1234 a întrebat:

Cand fac un shop pe metin2.ro las jocul pe bara dar dupa 30 40 de minute daca intru din nou pe el imi apare ecranul negru si nu vad nimic. Am vazut un videoclip pe Youtube in care arata ca daca scriu comanda in chat /close ecranul negru dispare dar se inchide si shopul, cum sa fac sa dispara ecranul negru fara sa se inchida shopul?

1 răspuns:
| Alex29AKAaluer a răspuns:

Nu este posibil prin comenzi, acest lucru se intampla pentru ca lasi afk jocul mult timp, iar el se va pune pe modul sleep cat timp nu joci.In rest nu stiu sigur ce s-ar putea intampla cu ecranul, probabil o problema de la calculator, nu stiu sigur nu mai joc metin