| AndreeaNustiu a întrebat:

Cand folosesc aplicatia Power Point,atunci cand scriu imi apar subliniate cuvinte cu rosu, cum sa scap de subinierea aiai cu rosu?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu trebuie sa o iei in seama, la imprimanta nu vor fi subliniatewinking

| AndreeaNustiu explică (pentru SasNetRomania):

Imi trebuie pentru un proiect si nu stiu daca atunci cand il voi prezenta se vor vedea...

| Sebastian234 a răspuns:

Daca ies si la imprimanta subliniate, apasa ctrl+u sau daca nu ies la imprimanta, inseamna ca scrii gresit pentru ca PowerPointul este reglat pe limba engleza.