| Love4Music a întrebat:

Cand intru in cs imi apare ecranul negru(daca mai intru o data imi apare si imaginea) dar nu mi se vede gamemenu.res(scrisul cu quit, option etc...)
Am incercat sa il schimb si nimic
Monitorul are o rezolutie destul de mare 1860x1050 am schimbat si rezolutia jocului cu: - w 1680 -h 1050 dar nimic.
Solutii?

5 răspunsuri:
| Love4Music explică:

Cand l-am instalat 1 data a facut asa

| Love4Music explică:

Nu am luat destoy, windowsul 7 pe 64 de biri(unele) nu sunt compatibile cu cs
Am gadit rezolvarea

| Boboecelmaitaredepelume a răspuns:

Poate ai luat destroy laughing

| Madalin21 a răspuns:

Are Cs-ul virusi si de aceea face figuri pentru ca si mie mi s-a intamplat
Bafta la gasit alt joc!

| Edwards113 a răspuns:

Ai luat destroy! Sigur ai luat destroy, deci n-ai decat sa iti iei alta versiunde de counter pentru ca aceasta este oarecum..."topita"!