| Cristian_Fcsb_Ion_1995 a întrebat:

Cand intru in cs imi apare o eroare:The instruction at '0x5ed2ead8' referenced at '0x00000564.The memory could not be 'read'. Ce sa fac? Sunt disperat am incercat orice am bagat si windowsul ce sa fac?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OneReason a răspuns:

Man incearca, dai click- Stanga pe My Computer/ Advanced / Settings si Data, Execution Prevention, si selectezi. mai jos. Turn on dep for all programs and services, Except those I select... dai acolo. dupa dai pe add si adaugi in lista aia cs-ul. Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| OneReason a răspuns:

Incearca sa-l ei dupa steam.

| Cristian_Fcsb_Ion_1995 explică (pentru OneReason):

Ce vrei sa spui dupa steam?

| Cristian_Fcsb_Ion_1995 explică (pentru OneReason):

Cum pe steam explicama te rog

| Cristian_Fcsb_Ion_1995 explică (pentru OneReason):

Am incercat cu 1 dar pe 2- trebui sa cumpar ce sa mai fac sa stii ca totul a incput cand am dat de la 640X480 la 840X680 si mia aparu The instruction at '0x5ed2ead8' referenced at '0x00000564.The memory could not be 'read'. ce sa fac ma?

| OneReason a răspuns (pentru Cristian_Fcsb_Ion_1995):

Frate ai skype :

Daca ai skype da-mi-l ca sa iti explic pas cu pas. ce trebuie sa faci...

| Cristian_Fcsb_Ion_1995 explică (pentru OneReason):

Nu am ma mess si facebock dar ori cum am incercat si cu CCleaner si nu a mers mai zis cineva ca e din windowx nu sti zi-mi ca sa fac si iti dau funda pe urmatoru raspuns pentru ca macar tu m-ai ajutat

| Cristian_Fcsb_Ion_1995 explică (pentru OneReason):

Eu am windowx xp am dat pe my computer si nu am gasit advances ma

| OneReason a răspuns (pentru Cristian_Fcsb_Ion_1995):

Man incearca, dai click- Stanga pe My Computer/ Advanced / Settings si Data, Execution Prevention, si selectezi. mai jos. Turn on dep for all programs and services, Except those I select... dai acolo. dupa dai pe add si adaugi in lista aia cs-ul. Sper ca te-am ajutat.