| mareboseusunt a întrebat:

Cand intru in gta san andreas imi spune ca imi lipseste vorbisfile.dll va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| loeder23 a răspuns:

Intotdeauna cand un joc iti da eroare/crash si iti spune ca un anumit fisier lipseste din folderul acestuia, se poate ca jocul respectiv sa nu se fi instalat corect sau instalarea sa nu fie buna. Cauta fisierul separat pe google. Asa faceam eu la crack-uri de gta. Cand imi lipsea un fisier, il descarcam separat. Pur si simplu scriam numele. In cazul tau, poti scrie : download vorbisfile.dll. Daca nu il gasesti si daca ai reinstalat jocul si tot nu merge, cauta alta instalare, de pe alta sursa, dar sa fie de incredere, fiindca exista fel de fel de virusi. Ai grija.