| abyel2000 a întrebat:

Cand intru in minecraft, stau vreo 10 minute (cateodatat chiar si mai mult sau mai putin) si mi se inchide jocul fara vreo eroare fara nimic. Doar se inchide. Nu stiu ca sa fac, va rog ajutati-ma!

Funda!

1 răspuns:
| marwitch a răspuns:

Calculatoru trebuie sa fie performant cat de cat (sa aiba placi moderne si cat mai multe), sa fie aspirat de praf si sa aiba un cooler bun. Pateam asta si eu cand aveam vechiul calculator, stiu ce enervant e happy