| RobertBR7 a întrebat:

Cand intru in unele pagini de internet google chrome imi apare o fereastra si zice ceva cu java si orice as da "X" sau "OK" ma duce in alta pagina. Se intrmpla foarte des si se repeta de multe ori pe aceeasi pagina.E enervanta rau.Va rog ajutati-ma. FUNDA!

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Ori nu mai apesi pe fereastra aia si o lasi, ca este reclama, ori poti instala un addin precum ABP in chrome pentru a iti bloca sau ca sa nu iti mai afiseze aceste prostii.

Eu as alege a doua varianta.

| RobertBR7 explică (pentru cristimihailov):

Nu pot sa nu apas pe ea pentru ca nu ma lasa sa fac nimic nici sa ies din pagina web doar sa dau pe ea. si ABP cand dau acolo pe chrome zice ceva ca nu s-a putut face.

| cristimihailov a răspuns (pentru RobertBR7):

ABP este un plugin in chrome. Il ai instalat?

| RobertBR7 explică (pentru cristimihailov):

Nu il am instalat

| cristimihailov a răspuns:

Amice. Asta iti explic. Instaleaza acel plugin. E impprtant sa iti dai putin interesul si sa intelegi ce se intampla in lumea asta a calculatoarelor.