| AndreiPisoias a întrebat:

Cand intru la Steam, colectie imi arata niste jocuri pe care nu le-am cumparat si scrie langa - 2 zile ramase. Asta inseamna ca jocul e in versiune demo 2 zile sau ca daca il downloadez in mai putin de 2 zile raman cu jocul gratis?

2 răspunsuri:
| KLEVON a răspuns:

Acele jocuri sunt un fel de oferte de la Steam. Te lasa sa joci jocul 2 zile sau cat e specificat dupa care esti nevoit sa il cumperi daca vrei sa il joci.

| TechGuyTpu a răspuns:

Inseamna ca ai acces la jocul ala cate zile spune acolo, dupa nu mai merge