| Ady_8099 a întrebat:

Cand intru pe un anumit server de counter strike imi ramane memorat in cs si nu pot sa dau nici la new game, nici la find server, nici la optiuni pentru ca imi intra direct pe server. Ce sa fac sa nu mai imi ramana memorate serverele?

2 răspunsuri:
| Omi777 a răspuns:

Salut adi! Te pot ajuta eu baga id alyn_ronaldo99 happy

| VinnieMmM a răspuns:

Dai connect si la alte servere 3-4(dar sa te si joci putin) inchizi cs(dai rr la pc mai bine) si o sa iti ramana memorat, dar cand dai la find server o sa iti apara lista(sau stergi config.cfg dar e posibil sa iti faci tastele la loc, adica sa ti se stearga unele taste si sa intri in keyboards si sa le rezolvi tu cum vrei in cazul in care stergi config cfg.)