| SoccerJocker a întrebat:

Cand intru pe un server de minecraft de ce nu ma pot misca, nici scrie pe chat? Cere parola cu /login pass.Dar e un server public si nu ar trebui.Care e problema.Tin sa mentionez ca folosesc mc sp si nu am cont premium.Astept raspunsuri.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dariusus a răspuns:

Mdea. Acolo nu trebuie sa te inregistrezi cu contrul TAU de minecraft. Pentru inceput va trebui sa scrii /register {parola} la parola scrii ce vrei tu nu conteaza daca ai cont de minecraft pe minecraft.net. dupa aceea scrii /login {parola care ai scris-o la /register} cand vei scrie aceste lucruru nu trebuie sa pui nici un fel de paranteza sau acolada.

| SamsungCorby a răspuns (pentru Dariusus):

Nici mie nu imi merge si am facut cum ai zis tu!

| krysty199 a răspuns (pentru Dariusus):

Da dar la mine scrie user not registrer sau ceva de genul ce fac?

| RobyTImi123 a răspuns (pentru Dariusus):

Cum zici tu dar unde sa scriu la casuta de chat,
sau in casuta de la inceput cand te da?

10 răspunsuri:
| SUPER76 a răspuns:

Nu inteleg de ce, dar voi intrebati la o intrebare!

| Love_Alex_1995_590A a răspuns:

Cine imi da si mie linkul la o pagina de unde pot sa imi instalez un minecraft bun? Soccer Jocker tie ti-a mers?

| Pascanu_Emanuel_1998 a răspuns:

Si daca nu am cont

| mirceafeldi a răspuns:

Mienumi merge ce pot sa mai fac?

| Trohin_Valeriu_1990 a răspuns:

Si eu la fel tot asa ma misc si ma da inapoi

| Cristi2929 a răspuns:

Mai iti spun ceva minecraft multiplayer e naspa joaca si tu single player ok?

| Decean_Iuliana_1995 a răspuns:

Eu imi scriu parola si nu imi merge ma scoate afara si cu acea parola m-am jucat chiar mult ce ar trebui sa fac? Exista o parola anume sau ce?