| nitamariancosmin2 a întrebat:

Cand intru pe un server de minecraft multiplayer imi scrie sa ma logez si nu ma pot misca cine ma ajuta funda

2 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Daca esti pentru prima data pe acel server trebuie sa scrii /register parola parola
(pui ce parola vrei tu doar ca de doua ori si cu un spatiu intre ele)
SI daca nu merge scrii si /register parola
(parola care ti-ai pus-o cand ai dat register doar ca o scrii doar odata acum)
si de fiecare data cand intrii pe server scrii /login parola
P.S : Daca zice user alegrate register inseamna ca cineva a mai intrat cu acel nume pe server deci schimba-ti numele si reintra happy

| Alexul99 a răspuns (pentru Alexul99):

Scuze am scris gresit voiam sa zic ca daca nu iti merge scrii /login parola
dupa ce dai register