| Ionut094 a întrebat:

Cand intru pe un server de minecraft multiplayer, imi zice "/login parola", am bagat /register parola parola si imi zice ca sunt deja inregistrat, dar nu am mai jucat niciodata pe acel server sau pe altu... ce are, va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| DarknessPulse a răspuns:

Salut! Se poate ca cineva cu acelasi username ca al tau sa fi intrat pe server. Schimba-ti username-ul. Ex: daca te cheama fery tu schimba numele in fery1 sau orice alt nume doresti tu. Sper ca te-am ajutat. happy

| Ionut094 explică (pentru DarknessPulse):

Am facut asta, si tot la fel...