| dany2001 a întrebat:

Cand intru pe un server la minecraft ma pune sa ma loghez si scrie utilizati comanda /login parola. Nu stiu ce trebuie sa scriu la parola. Ce trebuie sa scriu?

2 răspunsuri:
| AssassinuGamer a răspuns:

Trebuie sa scrii ce ai scris atunci cand ai scris /register parola parola. Daca nu ai scris inseamna ca a intra altcineva pe server cu numele ala si s-a inregistrat el.

| Anonim12341234 a răspuns:

Cand intri pe server nou scrii /register parola parola si apoi dai / login parola.
Ex: /register păturica păturica
/login păturica