| alex495 a întrebat:

Cand joc gta sau orice joc full screen.Sunt full screen si daca misterios habar n am cum ajunge mouse ul pe butonul start imi baga in bara. Gen cum ai apasa win button pe tastatura dar eu sunt in joc. Cum as putea sa rezolv asta?

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Vezi să nu fie din setările jocului sau a windows-ului in control panel la mouse setting. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in folderul in care e instalat GTA-ul, apasa click dreapta pe gta-sa.exe si apasa Proprietati. Du-te in tabul de Compatibilitate si bifeaza "Run this program in compatibility mode for:" si alege "Windows XP (Service Pack 2)". Mai jos o sa gasesti niste setari: Disable Visual Themes, Disable Desktop Composition, Run This Program As An Administrator. Bifeaza-le pe toate si ar trebui sa mearga corect.

| alex495 explică:

Cred ca am gasit problema. Eu am win 8 si classic shell instalat. L am sters, sa vad daca mai am probleme