Cand ma joc pe orice joc mi se face ecranu albastru imi spuneti!

7 răspunsuri:
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Pai... pc-ul tau nu este bun! trebuie sa te duci la un expert sau ia-ti altul! de ex: si eu am avut calcu asa si m-am dus la varul meu si mi-la reaparat! funda te rog

| Andreiusss a răspuns:

Cumpara alt calculator sau instaleaza-ti windousu

| Florea_Marinel_1980 a răspuns:

Nu sunt mare expert dar cred ca nu suporta formatul placa video sau nu ai bagat programele corespunzatoare pentru joc cum ar fi g-force.

| xamwazady a răspuns:

Reinstaleaza Windows probabil vor merge.

| uNKN0Wn a răspuns:

Reinstaleaza Windosul.
Daca nu merge inseamna ca s-a dus placa video.

Bafta!

Nu eu am am pc bun procesor de 2.8 ghz 1 ram hdd de 320 gb placa video ati radeon pcie-xpress 1050 256 mb 128 bit

| 111111111111111111111111111111111211111111111111 explică (pentru uNKN0Wn):

Poate asta i baiu mersi