| NijaMT2 a întrebat:

Cand pornest pc-ul monitorul nu se porneste deodata, trebuie sa astept cateva minute pana cand sa se porneasca si monitorul... stiti care ar putea fi cauza?

1 răspuns:
| VelaJohnny a răspuns:

Ori de la pornirea windowsului ceva bai, ori cablul de la monitor nu e conectat bine la unitate sau invers, ori monitorul e devina. Imprumuta monitorul unui prieten si daca face la fel cu al lui e de la windows, daca nu e devina monitorul happy