| GasaiYuno a întrebat:

Cand se inaste manzul pe howrse?

4 răspunsuri:
| cosminc a răspuns:

Dupa ce ai facut contul se naste big grin

| GasaiYuno explică (pentru cosminc):

Nu ai inteles. eu am 2 ponei. o femela si un mascul.si am dat masculul la monta adica la femela mea.si jos scrie ecografie si inca nu pot sa vad. imi trebuie sa cumpar ceva cu permis o piatra sau ceva?

| cosminc a răspuns:

Aaaaaaaaaaaa eu m-am apucat acu de joc si mi se pare usor... eu am ajuns la misiunea cu LECTI.

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Manzul se naste la 12 luni dupa ce ai dus iapa la monta. Poti folosi puncte de imbatranire daca numai ai rabdare insa risti sa iti imbolnavesti sau chiar sa iti omori iapa.De aceea asteapta sa treaca timpul natural. P. S.:1 zi=2 luni.