| Doarunaltutilizator a întrebat:

Cand se lanseaza Need for Speed Payback pe PC?

3 răspunsuri:
| prodatory2k a răspuns:

10 noiembrie 2017

| Hoseas a răspuns (pentru prodatory2k):

Si parca vad ca si asta va porni doar online, cu Origin! Asa cum Nfs 2015 care inca nici acum nu gasesti crack corespunzator la el, desi suntem la sfarsitul lui 2017 si tot pe Origin!

| prodatory2k a răspuns (pentru Hoseas):

La nfs 2015 nu gasesti crack pentru ca trebuie sa ai mereu conexiune la net. Dar din cate am inteles payback-ul va fi single player complet, adica nu vei mai avea nevoie de net. S-ar putea sa aiba denuvo, dar asta nu-i o problema, spre ex f1 2017 are denuvo 4.5 si a fost crackuit la 2 saptamani. Indiferent ce versiune va avea tot va fi crackuit...e doar o chestiune de timp big grin