| Ingognito a întrebat:

Cand stau pe browser nu are nimic, dar daca ma joc dupa un timp cam 5-10 minute se face ecranul negru, dar inca se mai aude sunetul pentru cateva secunde, iar dupa se face beculetul de la ecran ca si cum ar fi calculatorul inchis daca stiti la ce ma refer, daca dau restart nu are nimic dar face din nou daca intru in joc, a inceput asa de cateva zile. Aveti idee de la ce e? Am schimbat windowsul da nu a mers, stiti cum sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Sa il duci la curatat sau sa il cureti tu si sa schimbi pasta termoconductoare. Se incinge prea tare si se inchide ca sa nu se arda piesele.

| Ingognito explică (pentru Wr3nch):

Pai si cum il curat?

| Ingognito explică (pentru Wr3nch):

Ok mersi