| SavageWolf a întrebat:

Cand va fi black Friday jocurile de pe eMAG se vor ieftini? pentru ca vreau sa mi cumpar Battlefield 4 si nu prea am bani

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Sunt reduceri la orice atunci. Cred ca e pe la sfarsitu` lui Noiembrie. Deci da o sa se ieftineasca doar ca trebuie sa intri la 12 noaptea sa cumperi happy Funda?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Asteapta promotiile de pe Steam, nu te complica cu hotii pardon comerciantii autohtoni, mai ales daca e vorba de jocuri.