| Iliesasu11 a întrebat:

Când voi putea sa joc cat vrei FIFA 20 cu ea acces? Dau funda

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Translate in romanian

| Wr3nch a răspuns:

Pai daca platesti 15 euro abonament pe luna joci cat vrei, Cand nu mai platesti si expira abonamentul nu mai joci.

| Iliesasu11 explică (pentru Wr3nch):

Eu l-am plătit dar îmi dă doar trial

| Wr3nch a răspuns (pentru Iliesasu11):

Dar ai platit pentru Origin Premier (15 euro) sau Origin Basic (5 euro)? Daca e a doua ai doar trial 10 ore.

| Iliesasu11 explică (pentru Wr3nch):

Eu sunt pe xbox

| Wr3nch a răspuns (pentru Iliesasu11):

Trebuia sa zici asa de la inceput patron, ca ala nu e Origin ci EA Access. Vezi ca tu ai avut versiunea de trial si is sanse sa trebuiasca sa descarci versiunea intreaga.

| Iliesasu11 explică (pentru Wr3nch):

Și dacă nu o sa meargă nici așa când o să iasă versiunea full

| Wr3nch a răspuns (pentru Iliesasu11):

Pai deja a iesit.

| Iliesasu11 explică (pentru Wr3nch):

Eu vreau să aflu când va ieși FIFA 20 full in ea acces și m-am uitat și doar trial pot sa îl iau acum