| RazzyFTW a întrebat:

Cand vreau sa cumpar niste palarii in Team Fortress 2 imi cere adresa si codul postal! La cele trebuie datele acestea? Nu e ca si cum ar veni la mine acasa nu?

Răspuns Câştigător
| XeQt a răspuns:

In team fortres 2 toate obiectele sa cumpara cu cardule de aia iti cere cod postal in caz de ceva iti trimit factura.somatie. etc casa

3 răspunsuri:
| RazzyFTW explică:

Luati-l de pe steam ca e gratis!

| bogdano22 a răspuns:

Te rog da-mi si mie linkul de download team fortress 2 te rog frumos add bog_boob sau pune linkul aici!

| bogdano22 a răspuns:

Te rog da-mi add la bog_boob si da-mi si mie linkul de download TF2