| lpavel a răspuns:

Cel cu AMD Ryzen 3 e mai bun! numai ca acolo nu ai pus placa video...

3 răspunsuri:
| alexandru5678 a răspuns:

Vezi ca cea de pe pcgarage, placa de baza nu suporta decat memorie ddr 4, tu ai pus dd3. La prima ai placa video la a doua nu ai, clar prima. : Dar nu recomand acel procesor si vezi ca ai pus 2 bucati nu 1 laughing.

| alexandru5678 a răspuns (pentru alexandru5678):

Daca imi poti spune si restul de componente iti pot face eu un upgrade in bugetul dat de tine ( sa zici si ce buget)

| Popescu_Razvan_2001 explică (pentru alexandru5678):

Bugetul este de 1000 de lei. Maxim, nu mai mult, nici mai putin.