| rZv995 a întrebat:

Care Counter-Strike este recomandat pentru Windows 7 Ultimate 64-bit?

Răspuns Câştigător
| saidkique a răspuns:

Salut. Iti va merge orice versiune de CS, de la 1.6 pana la G.O. La vesiuni mai vechi, cum ar fi 1.6, daca ai probleme si nu merge dai click dreapta>Propietati>tabul Compatibility>Bifezi "Run this program in compatibility for:" si selectezi "XP SP2".

1 răspuns:
| GeoGForce a răspuns:

Pai pentru ce ai tu iti va merge cel mai bine CS 1.6 dar poti instala si alte versiuni bafta!