| OctiWTF69 a întrebat:

Care credeti ca e mai distractiv si mai bun, H1Z1 sau Playerunknown's Battlegrounds? Vreau sa argumentati pentru ca nu stiu care sa il iau ...Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| TheDuck a răspuns:

Cred ca Battlegrounds e mai bun, este in plina dezvoltare si o sa fie adaugat content nou PERIODIC. H1Z1 e destul de vechi si sa nu uitam ca cei de la Sony au vandut jocul unei alte companii, care l-a impartit in 2 jocuri. De altfel, H1Z1 nu prea mai primeste update-uri

3 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

H1Z1. Este mai sigur (are anti-hack bun) si este mai ieftin.

| XYZ02 a răspuns:

Am H1Z1 KotK si pot spune ca a meritat doar pentru ca am dat 13 euro pe el si am scos 7 din itemele care mi-au picat.

| OctiWTF69 explică:

Da dar H1Z1 e mai bine optimizat...