| song2014 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai tare joc din lume?

5 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

GTA V, nu sunt sigur, dar eu stiu ca a fost cel mai asteptat joc happy

| AngelMuscleman a răspuns (pentru userul7200):

Ai dreptate Gta V este un joc frumos, avand in vedere ca nu poti sa te plictisesti mai ales sa joci online cu prietenii.

| userul7200 a răspuns (pentru AngelMuscleman):

Am vazut pe pagina de Fb go4it ca GTA V o sa aiba un rival foarte mare, Watch Dogs
http://www.go4games.ro/......2062028,nu sunt eu cu shooter-ele, dar cred ca nu o sa bata GTA V

| WTFchannelRo a răspuns:

Clar GTA V, cel mai asteptat, povestea foarte buna, gameplay indelungat 50h+.

| Markyboy1971 a răspuns:

Fifa 14, Payday, Mortal Kombat complete edition, Gta 5, sunt multe jocuri tari pe lume, nu cred ca poti alege doar unul