| xXteLOVEscXx a întrebat:

Care credeti ca este cel mai tare joc MMORPG din lume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

World of Warcraft este cel mai bun mmorpg area o poveste nemaivazuta caractere foarte bine inspirate o multime de bossi puternici armuri bestiale.Bafta!

8 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

In nici un caz metin2 (pentru mine), mie imi place Perfect World, acolo poti sa faci ce vrei, cum este si numele jocului happy

| MValentin a răspuns:

Eu cred ca Metyn2Mania.

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Mane incearca microvolts eu l-am jucat e calumea sau 4story.

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Metin e de ****...

| xXteLOVEscXx explică:

Hmm... Poate ar fi si bun World of Warcraft.Astept alte raspunsuri...

| daria2000 a răspuns:

Cred ca e Metin2

| TheDarkMan a răspuns:

Greu de spus...eu cred ca mt2

| Pascariu_Andrei_1993 a răspuns:

World of Warcraft. Daca vrei server de roman Freakz.ro.