| Pufoshenia a întrebat:

Care din caracterele scrise mai jos cresc bine pe Metin2 ro:
a)Razboinica pe mental
sau
b)Samanca pe zmeu care da numai buff

3 răspunsuri:
| DeLeTeKo a răspuns:

Eu spun ca samanca pe zmeu creste mai bine decat razboinicul mental. Samanca da buff si este si crescuta dar razboinicul mental trebuie sa cresti singur.

| ExTaZy a răspuns:

Daca esti razboinic si vrei sa cresti cel mai BINE este sa te bagi pe Ment:X si pentru Dueluri cea mai buna magiie este Corp ...La Razboinictongue! Sper ca te-am ajutat intr-un felwinking! Bft!

| spiker2222 a răspuns:

War pe mental e cel mai bun.Zmeu nu prea ai sanse.Doar cei care sunt slabi si nu se descurca folosesc buff.Si apropo Extazy as vrea sa te vad pe ro sa vedem atunci care e mai bun corp sau mental.Eu cresc singur pe cand voi aveti corp doar de fitze.Corpul meu face aura ta inutila si cum am skiluri de 2 ori mai puternice avand atacul spiritului ca cel mai puternic skill de pe metin imi trebuie un imun si te rup.Mental e cel mai bun. FUNDA?