| alexfepa2011 a întrebat:

Care e cel mai tare joc din lume? dau funda :X:Xtonguetongue:X

Răspuns Câştigător
| ClimaticSport a răspuns:

Eu zic ca este metinul.Altii spun ca este gta-ul.Altii spun Counterul,
dar pana la urma trebuie sa fie metinul.Si uite si unulhttp://www.ezymt2.com/ funda?

2 răspunsuri:
| RawBlue a răspuns:

O sa iti dau o lista micuta cu niste jocuri foarte recunoscute: - Assasin Creed Brotherhood/Revelations; -Gothic III; -The Elder Scrolls V: Skyrim; -Call Of Duty 9:Iron Wolf; -GTA 4; God Of War 4;-Hitman Absoultion; - Mass Effect 3; -Metal Gear Solid: Rising; -BioShock Infinite sper ca ti-am fost de folos.

| ViSsseS a răspuns (pentru ClimaticSport):

ClimatiSport metinul nu ese nici pe departe cel mai bun joc, as fi vazut lineage de un milion de ori mai dezvoltat ca metinul la fel ca world of warcraft(WOW), sunt jocuri cu mult mai multe mape ca metinul si mult mai distractive