| Negrea_Mihai_1999 a întrebat:

Care e mai bun xbox 360 sau ps3?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Playstation a avut mereu exclusivitati precum God of war, The last of us, Uncharted. Am inteles ca xbox are o placa video mai buna deci se vede mai bine dar nu poti juca unele jocuri care sunt numai pe playstation. Ambele au ceva plusuri si minusuri.

| OttoVonAegyssus a răspuns:

PlayStation 3... Ca idee, îl poți moda foarte ușor, dacă nu te pricepi nu"i bai', găsești pe cineva care știe și vei avea la dispoziția ta o mulțime de jocuri.
Xbox 360, după cum a spus și DaniNovember, nu are prea multe jocuri din care să alegi, iar de modat este complicat... prea multă bătaie de cap cu cd-urile, pe când la PlayStation 3 le poți pune/instala pe un HDD extern sau chiar pe HDD-ul consolei.