| AiciTrebuiaSaFieUnNume a întrebat:

Care e metoda mai noua de facut credite pe imvu? pentru ca mie nu imi mai merge cu refer a friend... Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

E foarte simplu: Ii zici la o fata/baiat sa faca cont, cu metoda noua daca o stie. Dupa cu contul ala facut de el/ea intra.Iti da maxim 6 chat-uri. Sper ca te-am ajutat. Fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| XxP6N1H3RxX a răspuns:

Casa faci credite mai repede iti da niste siteuri si daca intri pe ele iti da credite

| XxP6N1H3RxX a răspuns:

Casa faci repede credite pe IMVU intri pe niste siteuri care tile dau ei