| Иαяʋтσ a întrebat:

Care e site-ul de la metin2 solaris?

Răspuns Câştigător
| albertinoportar a răspuns:

Doamne ce oameni cica numai pentru fracezi eu is roman si dc pot juca?
uite frate aici siteu http://www.metin2solaris.com/

11 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Http://www.lunaris-online.org/index.php acolo este sus solaris

| Иαяʋтσ explică (pentru Dark13):

Stiu da iti da eroare

| BenyySmOKe a răspuns (pentru Иαяʋтσ):

E cel mai praf metin cine voaca este cel mai mare ghei

| albertinoportar a răspuns:

Http://www.metin2solaris.com/
uite siteu incercal sigur o sati placa si nu nue numai pentru francezi

| cypryboosu a răspuns:

Man nu e deschis solaris momentan se lucreaza da-mi funda cami trebuie pls

| GaGaBiTzZu a răspuns:

Si mie ini da eroare man.

| gabriel_5664 a răspuns:

E numai pentru francezi si n-ai cum sa iti faci cont sau sa intri in svstraight face

| politimisoara a răspuns:

Man ce zic astia is prosti ce nu so inchis nici un servar si ce mare lucru sri metin2 lunaris funda?

| politimisoara a răspuns:

Man nu este adevarat metinu ii deschis si ce ii mare lucru scrii metin2 solaris funda?

| politimisoara a răspuns:

Ce ii mare lucru scrii metin2 solaris funda?