| myhutzdin20 a întrebat:

Care este cel mai bun caracter la jocul BRAWL BUSTERS dintre Blitzer, Rocker si Boxer...si daca ziceti un caracter sa-mi spuneti si de ce, o justificare ceva... FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine rockerul este cel mai puternic caracter eu jucam mai mereu cu el. Imi place ca este agil, rapid si are si forta si in plus arata tare. Si in ultimul rand m-am obisnuit cu el. Dar mai am un prieten caruia ii place boxerul. Fiecare cu al lui eu tias propune sa ii incerci pe toti si sa vezi cu care te descurci tu mai bine.
PS:Noroc la gasit caracterul ideal pentru tine si la joc.

| myhutzdin20 explică (pentru anonim_4396):

Am ales sunt boxer, mersi mult si daca vrei adauga-ma la friends poate jucam cine stie... : MihuFcog

1 răspuns: