| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun mouse si tastatura pentru server de counter strike 1.6(deathrun). Cel mai bun mouse si tastatura, pentru bhop foarte repede.
Dau Fundita!
Orice pret. Decat sa ma uit de curiozitate tongue.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Http://www.blog.chestiiutile.com/......umpar.html ai aici un top cu cei mai buni mousi

| buzucan a răspuns:

Uita-te aici http://resursecs.eu/bun-mouse-counter-strike-1-6.html si fa-ti o parere...

| PlictisiTa a răspuns:

Eu zic Logitech si tastatura si mouse. Eu am si sunt bune si pentru HNS si pentru DeathRun. Faci bhop la greu!