| CutenessOverLoaded a întrebat:

Care este cel mai tare joc online pe care l-ai jucat vreodata? Nu conteaza ce fel de joc, numai sa fie frumos!

Dau funda, bineinteles!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă încumet aici, www.ejocuri.ro
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Acasete a răspuns:

Minecraft
Terraria este o alternativa, cu mult mai multe optiuni in materia de monstrii/bataie/decoratii, pe cand MineCraft are o chestie numita Redstone, care daca il intelegi excelent poti sa faci si calculatoare cum sunt acelea de buzunar care impart, scad, aduna si inmultesc.

| IMISSYOUBABY a răspuns:

Farmerama

| CutenessOverLoaded explică:

@Anonim,sunt fata! Nu joc Cs sau altele!
@Ali, le stiu de mult pe astea doua si m-am plictisit de elehappy
Ceva nou?

| assasin2 a răspuns:

Modern warfare 2

| Maryuss6 a răspuns:

Pai ai putea sa inerci Fifa Online 2...

| Dummy97 a răspuns:

Ca jocuri Online eu prefer Counter strike, Metin2, Mythos...

| Ali_5360 a răspuns:

Joc frumos pai uite:Club Penguin mai am unu Pandanda si cam atat.