| Rares_3734 a întrebat:

Care este cel mai tare metin din lume cel mai bun raspuns funda+vot

Răspuns Câştigător
| IF45e a răspuns:

Ai vrea tu sa fie Apollo Mt2 Cel mai tare din Lume e Terra Mistica Metin2 iti cmperi de la magazinj de la lv l1 cu numai 200k animale de calarit plus evolutile animalelor + dinozaur si asa mai departe + loterie.E cel mai bun si e nohamachi. http://www.terramistica.es/

47 răspunsuri:
| Chu a răspuns:

Amuzanta intrebarea...:]
www.apollomt2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol
Joaca tu Metin2 Mijagi.La fierar nu-ti esueaza niciodata
ratele sunt 5000%
GM da event cu 6000 de Monede pe site.De acolo cumperi king care costa 900 monede sau orice.Te da lv 1.Io am lv 181.Maxim e 255
Funda?

| oOSkyTeamOo a răspuns:

Frateeee... Incearca RoyalSwordMt2.org, ii belea, poti face pietre +9, ai labirint si castigi cacaturi (uneori) si lv max 250 sau 255 nu mai stiu sigur... Ti-l recomand, uite site-u http://www.royalsword.org/ (E in italiana ) Bafta!

| andrei2002 a răspuns:

Poate fi si hammer mt2 server 2 te da 30 lv si ai itm +6 Lv 65 75 eu am 80 si am king 2 in inventar sunt in joc ca :pananeagra, surainfinit, bosshaman si asasincreed. sper sa-ti placa!

| robimad a răspuns (pentru oOSkyTeamOo):

Si cum il instalez ca nu-mi scrie

| danielboar a răspuns:

Metin energy ii cel mai tare

| Yo_TheCrazy_1905 a răspuns:

Cel mai tare e mt2 ro

| Holograf a răspuns:

Sal frate cel mai tare mt2 din lume nu stiu dar cel mai frumos mi s-a parut mt2 ro speed

| Andreiiiiiix a răspuns:

Metin 2 mage e cel mai tare http://metin2mage.com/international/

| goodofwar99 a răspuns:

Rares_3734 Ca sa stii cel mai tare metin2 din lume este metin2mage big grinbig grinbig grin lvl maxim 250 arme noi
Faci 2kkk in 5 min pica 40kk pe bucata cea mai buna arma este de 239 doarrece are critica 70% si atacul 21000

| goodofwar99 a răspuns (pentru Andreiiiiiix):

Ai dreptate e cel mai tare mage

| Ilusi0nAngel a răspuns:

Mdea...cred ca acum se umeste FlameMt2 din cate am vazut oh go on oh go on!

| Atat_Stefan_1984 a răspuns:

Cel mai tare sv din lume e Metin2 Yoneis e fara evolutii dar toate evolutiile sunt la shop nu poti sa te faci shop cu iteme pentru ca dela lv1 pana la lv 10 ai cel mult 50kk
FUNDA?

| andreiewewewewew a răspuns:

Vreau si eu un mt 2 dati link va rog

| Andrei_Oancea_1997 a răspuns:

As vrea si e un mt 2 sau un hack de mt 2 ro normal plz

| Smico a răspuns:

Eo zic ca e Energy e smk pvp-pvp itm pvp sh sv pvm faci repede nu ai probleme

| Sefu_Alex_1998 a răspuns:

Ba baiete eu ati dau eu metin bun faci lv 200 in 10 min si maxu e 300

| AlexandruCro a răspuns:

Joaca metin2 vamos sau daca esti unu lenes care nu-ti place sa stai sa cresti bagate pe metin2 hammer te da de la lv 255 si ai toate armurile si armele existente deja la +9 toate si trebuie tu doar bonusurile sa le bagi

| SuNtTaReCufUnDa a răspuns:

Apollo e cel mai tare metin

| romulus18 a răspuns:

Www.metin2av.ro cel mai puternic

| ğözde a răspuns:

Royalmetin2(mondial)

| Nujjjjjjjjghf a răspuns (pentru Sefu_Alex_1998):

Pai zi care e

| Harea a răspuns:

Garantez este un metin foarte tare emt2.zapto.org/

| Adry_Adryx_1992 a răspuns:

Pai dupa mine este metin2 vamos https://vamosmt2.org/index.php?p=Compte parerea mea!

| Adry_Adryx_1992 a răspuns:

Poi dupa mine este metin2 vamos https://vamosmt2.org/index.php?p=Compte parerea mea!

| SmokerBoy a răspuns (pentru IF45e):

Glumesti nu? asta ii cel mai pfff metin posibil

| Cosmy_Cosmin_1999 a răspuns:

Metin2 balade este cel mai bun metin si fain

| sseebbyy a răspuns (pentru Andreiiiiiix):

Dar cum il descarc? :s