| Alonyx a întrebat:

Care este cel mai tare server privat de metin 2 care il stiti pana acum?

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

Metin2mester
e in maghiara

4 răspunsuri:
| andreibubu2 a răspuns:

We Moldovanc96 ivi max pe metin2mondial de 250 si sunt otele+4la shop ff eftine king faci usor
bani asa si asa si arme epice

| ExTaZy a răspuns:

Metin2Hammer

| Khanikua a răspuns:

Pei tim si unitedtongue

| MoldovanC96 a răspuns:

Iti zic eu unu misto intra cu incredere pe metin2Mondial.Deci kinguri ai acolo o gramada, eu am avut king de ninja la lev 25.Cresti foarte repede leval maxim parca 127. Ogramada de arme pe care nu le stiu numele la fel si armuri(armura albaetc)