| Fcsb_Cezar_1996 a întrebat:

Care este diferenta dintre un xbox 360 normal si unu slim?(intrebarea este pentru urmatoarea intrebare;))
Si puteti sa-mi spuneti daca:
http://www.emag.ro/......D7Q5JBBBM/
Se poate moda? Si cat costa

1 răspuns:
| AlinNeblea a răspuns:

Diferenta dintre Xbox-urile 360 vechi si cele actuale (slim) este aceea ca actualele fac mai putin zgomot si sunt mai bine racite, vin cu mai multe coolere. Sincer, consola din acel link nu cred ca se poate moda pentru ca este un model nou, dar, nu iti recomand in nici un caz sa o modezi. Am avut o consola Xbox 360 Slim si am tinut-o 1 an jumate fara probleme, imediat ce am modat-o, nu ma mai tinut 2 saptamani si a plesnit! Deci nu recomand sa o modezi!