| oanabuysomeweed a întrebat:

Care este jocul vostru preferat? Puteti sa ii faceti o descriere? Funda+Vot (doar la cele mai bune descrieri si jocuri )

Răspuns Câştigător
| Pisoiul a răspuns:

Resident Evil 5
Este un joc horror.Nu este sci-fi.Este vorba de un om care ia injectat unui alt om otrava.Omul cu otrava a mers muscandui pe alti oameni.Si asa a inceput pandemia.Acum rolul lui Chris Redfield este acela de a-l; cauta pe acel om care ia omorat colega nu se stie daca a omorato.Dar el vrea sa se razbune pentru ca partenera lui Jill si-a dat viata aruncanduse cu acel om in prapastie.Omul a supravietuit dar Chris Redfield nu stie inca daca partenera lui a supravietuit.Acum actuala lui partenera Sheva este in BSAA cum si Chris Refield este. Sheva a intrat in Bsaa deoarece cand era foarte mica parinti ei au murit de la virusul T raspandit de acel om.Acum Chris Redfield vrea sa il ucida pe acel om impreuna cu partenera lui Sheva.Dar drumul catre acel om nu va fi usor.Sunt multi zombii si au multe drumuri de facut pana sa ajunga la el.S-au luptat cu multi zombii de diferite tipuri, cu bastinasi, eu inca joc jocul si crede-ma nu e usor la fiecare noua harta e o capcana.Trebuie complectate hartile, ucisi zombi si monstri cei mari.In joc de asemenea este echipament care nu este ieftin dar nici scump. Uneori iti mai da jocul pe harta respectiva o arma dar asta la nivele mai mici.La capitole mai mari cum ar fi 3, 4, 5,6 nu vei mai gasi arme nici echipament pe gratis.Dar totusi este un joc interesant si tot odata foarte, foarte palpitant.I-as da 9.35.Si l-as recomanda oricarui om interesat de jocuri video, horror.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Fifa...Fotbal fotbal si iar fotbal.