| AlexPredi1669 a întrebat:

Care este mai misto, Assassin Creed 4 sau Crysis 3? Dau funda celui care imi spune care este mai misto, dar sa imi spuna despre ce este vorba in ele.

2 răspunsuri:
| xr0sioRx a răspuns:

Tu alegi care esti mai misto. Din parte mea Assassin`s Creed 4.
In el este vorbe despre un assasin, omori oameni cu diferite arme, nu pusti sau pistoale.
Crysis e cam inversul lui assasin` creed, adica aici sunt arme si diverse porcarii. Poti cauta un gameplay la fiecare joc si vezi care iti place mai mult.

| DarthNiger a răspuns:

Salut,assassin creed 4 este un joc original bazat pe o perioada veche, fiind foarte interesant merita orice incercare de a il juca, Crysis 3 este un joc modern si foarte realistic, recomandat celor carora le place actiunea.Deci alegi care vrei tu.