| GGabiy a întrebat:

Care este povestea din Outlast 2?, explicati mi si mie ca nu prea inteleg finalul.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Crystian_Robby_1990 a răspuns:

Totul este o halucinație! Din cauza radiațiilor! Lumina aceea alba! Spală creierul la toți cei din raza ei! Mai ales pe tine Blake! ☺și bebelușul și sf lumii nu exista! Iar Jessica a fost o fata care îi plăcea de tine dar tu nu o placeai care la rândul ei sa sinucis cred!

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Scuze de off topic... Ce parere ai de joc? Este bun de ceva? Pentru ca sunt confuz, nu stiu daca sa-l descarc sau nu...

| GGabiy explică (pentru lpavel):

Daca te tine inima descarca-l laughing e cel mai jucat joc la ora actualahappy

| lpavel a răspuns (pentru GGabiy):

Daca ma tine inima? Dupa ce am vazut pe Youtube mi se pare foarte plictisitor! Bine e de groaza dar nu mi se pare cine stie ce... eu sunt obisnuit cu filmele de groaza big grin

| GGabiy explică (pentru lpavel):

A, ia-l ce sa zic.Asa zic si eu dupa ce stii ce se intampla nu mai e wow.

| AlexDFY a răspuns (pentru lpavel):

Nu e plictisitor, e destul de greu, tot outlast 1 e mai bun, dar si asta e foarte reusit.