| anonim_4396 a întrebat:

Care Fifa este cel mai bun?
Din ce am citit fifa 20 este considerat praf, fifa 14 este recomandat de multi voi ce spuneti?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

FIFA 20 o avut probleme pentru ca EA se concentreaza doar pe Fifa Ultimate Team, unde bagi bani realilaughing) Eu am jucat 17 si si e ok, dar cu 5 euro iti iei ea play si le poti incerca pe vreo 5 inainte sa te hotarastilaughing

| N0xEterniS a răspuns:

Am jucat Fifa 02, 03, 06, 07, 11, 14 si 16 dupa m-am lasat pentru ca pus si simplu vedeam ca EA nu mai punea aceeasi grija in gameplay, totul se rezuma la a face profit.
Cel mai mare impact asupra mea l-a avut 07 ( daca cauti online, o sa vezi ca unul dintre cele mai bune ). Iti pot recomanda si fifa 14.

| anonim_4396 explică (pentru N0xEterniS):

07- m-am jucat(si inca ma joc) Online pe Gameranger de un deceniu rolling on the floor Daca te stii hai sa te fac (ce se injura la jocul ala. pfoai)
De recent mi-am luat laptop bun, si vreau a incerca jocuri de top.

| aumih16 a răspuns:

Fifa 20 praf!? cred ca glumesti nu-i asa! tu stii ca jocul asta a fost si este si va fi jocul anului! dar ce sa stii tu! nu stii nimic!

| anonim_4396 explică (pentru aumih16):

Haha, cand e vorba de fifa imi aduc aminte de mentalitatiile pe care i-am intalnit la fifa07 online si stiu ca nu trebuie sa ma supar pe copii de nici 10 ani.
Am laptop ce duce tot, si fifa 20 si intrebam de curiozitate. problema e ca mi-a pierit cheful de jocuri